On Numara
Web Ajansı.

Trabzon Web Tasarım Ajansı

Hakkımızda

Sizin için 2012 yılından beri İnternet dünyasını takip ediyoruz ve tüm internet uygulamalarınızda size çözüm ortağınız olarak hizmet veriyoruz. Özellikle Kurumsal Web Sitesi çözümlerimiz ile çağın gereksinimlerine uygun çözümler sunuyoruz. E-ticaret’in tüm kanallarda popüler hale gelmesi ile birlikte, doğrudan ticari fayda sağlamak üzere birçok yenilik geliştiriyoruz.

Services

Sizin için neler yapabiliriz?

İhtiyaç ve hedeflerinizi beraber tespit edelim ve sizi en iyi yansıtacak kalitedeki çalışmalarımızı size sunalım.
Siz kaliteli bir hizmet almış olun, bizde iyi bir referans sahibi olmuş olalım.

Web Tasarım

Firmaların kurumsallıkları en iyi şekilde yansıtabileceği web siteleri oluşturmak için ekip olarak sürekli kendimizi yeniliyoruz.

Uygulama Geliştirme

Akıllı cihazlar artık hayatın bi vazgeçilmezi bunun için müşterilerimize işlerini kolaylaştıran mobil çözümleri sunuyoruz

Kurumsal Kimlik

Firmanız yada Markanız kurumsal kimliğini beraber oluşturulalım. Logo tasarım, Sunum dosyası, Zarf vb.. tüm çalışmalarınızı hazırlanır.

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal Media hesaplarının yönetilmesi, Google sponsorlu dijital reklamların yayınlanması ve yönetilmesi hizmetleri

Baskı Çözümleri

Tasarım çalışmalarımızın basılı ortamda hayat bulmasında çözüm ortaklarımız ile komple çözüm imkanı sunuyoruz

Ürün Çekimi

Ürünüzün en güzel halini alarak onu ölümsüzleştiriyoruz. Tasarımlarnız için en uygun fotoğrafları sizin için hazırlıyoruz.

Services

Hadi başlayalım.

Ne istediğinizi biliyorsanız işimiz kolay, bilmiyorsanız kendinizi Onno Media’nın hünerli mutfağına bırakın. Firmanızı internet aleminde en iyi yansıtacak çalışmayı “on numara” kalitede size sunalım.