Çelebi Group
Web Sitesi

Çelebi Group Web Sitesi, firmanın kurumsallığını en iyi şekilde yansıtabilmek için yeniden  en güncel trendleri ve teknolojileri kullanarak hazırlandı. WordPress içerik yöneticisi kullanılarak hazırlanan Yummyhoaw Web Site aynı zamanda SEO tekniklerine göre düzenlendi ve yayına alındı. Onno Media olarak “On Numara” hizmet için takım arkadaşlarımızla en güncel trendleri ve teknolojileri sizin için takip ediyor ve projelerinize yansıtıyoruz.

Önce Trabzon, ardından Karadeniz Bölgesi ve nihayet Türkiye’nin bir çok bölgesinde söz sahibi olan Çelebi Group’un öyküsü, 1998 yılında Araklı’da bir aile şirketi olarak başladı.

Oluşturduğumuz kurumsal şirket yapısı ve edindiğimiz tecrübelerle her türlü çözümü üretecek imkan, kapasite ve teknik bilgiye sahip olarak müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek için yatırımlara, yanı sıra AR-GE çalışmaları ve kaliteli projeleri ile iç ve dış piyasada sektörün beklentisini karşılayan kaliteli hizmetler vermeye devam etmekteyiz.

Uzun yılların verdiği tecrübeyi size daha kaliteli hizmet sunmak için kurduğumuz yeni suit konsept dairelerimiz ile sizi ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.

  • Paylaş: